03 Eylül
#12540988

Altus Bulaşık Makinesinde Koku Ve Yıkama Sorunu

Arçelik Altus serisi bulaşık makinesi aldım 4 ay önce ve makinem temiz yıkamıyor en büyük sorunum da makinemde koku var bardaklarım tabaklarım yıkamadan sonra kullanılamayacak kadar kötü koku bırakıyor. Bununla ilgili 2 defa servis çağırdım ve ilk gelen servis benim bardaklarımın koktuğunu söyledi ikinci gelen servis ise değişim talep etmiştim kazanda bir koku var ama bu değişim için yeterli bir konu değilmiş bana finsh dışında farklı tablet kullanmamı asılabilir makine kokuları kullanmamı önerip gitti ve bu şikayetim hala devam ediyor bununla ilgili tekrar bir şikayet oluşturduğum da yetkili servis beni arayıp 2 defa size geldik giderinizdendir deyip gelmeden randevumu iptal ettiler. Bu durumla ilgili makinemin değişimi talep ediyorum.

Damla Damla 4.985 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Damla28 Eylül

    Merhaba ayın başında Altus bulaşık makinemde koku oluşturduğuna dâir bir şikayet oluşturdum, geri dönüş yaparak değişimini talep ettiğim bulaşık makinesi için servis yolladılar ve ileteceğim ama bulaşıklar koku yapıyor ben dedi gitti ne arayan ne soran var daha bu konuyla ilgili bu kadar ilgisiz bilgisiz bir durum olmaz gelen servis bile bana tahminlerle bilgi vermeye çalışıyor. Tabii ki de bulaşıkları yıkamak için bu makineleri kullanıyor daha temiz olsun diye konuyla ilgili destek bekliyorum.

  • Altus Temsilcisi04 Eylül

    Sevgili müşterimiz , Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü B., öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Altus ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Altus Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888

Ziyaretçi Yorumları