07 Ağustos 2014

Altus Defolu Makina Geldi, Yenisini Göndermediler.

Yaklaşık 1 ay kadar önce Altus bulaşık makinası satın aldık. 17 Temmuz 2014 tarihinde teslim için getirdiler. Servis (Ataşehir Servisi) gelene kadar makinayı açmadık; iyi ki de açmamışız çünkü servis görevlisi makinayı açtığında, makinanın yan tarafında göçükler olduğunu gördük. (eğer servis gelmeden açsaymışız kayıtlara tüketici hatası olarak geçiyormuş) Yeni makina talep ettik. Her telefon ettiğimizde tarihi ileri atmakla birlikte, bugün aradığımızda "Haftaya gelebilir. Her gün değişim aracımız geliyor, sizinle alakalı daha bir şey gelmedi" gibi ucu açık bir yanıt aldık.

Satış sonrası ürününün takibi sıfır!

İrem 5.867 Okunma

Cevaplar

  • İrem15 Ağustos 2014

    Şikayetvar.com'daki şikayetimiz firmaya iletildikten sonra Altus tarafından arandık ve satın aldığımız makina üretimden kalktığı için bir üst modelini herhangi bir ücret farkı almadan gönderecekleri bilgisini aldık. Bugün yeni makinanın montajı için geldiler. (şikayetten 6 iş günü sonra) Altus'a ve Altus'un hızlı geri dönüşünde emeği geçen şikayetvar.com ailesine teşekkür ederiz.

  • Altus Temsilcisi08 Ağustos 2014

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ALTUS TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön