Serdar G. Teşekkür Mesajı

Altus genel merkez konuyla ilgilenip olması gerekeni yaptı ve bizi haklı bularak ürünümüzü değiştirdi. Teşekkürler. Ürün gayet güzel çalışıyor. Al306 dan memnunuz.

Altus Al-305 Buzdolabı Karlanma Yapıyor Ve Suyu Soğutmuyor.

Serdar G. |

Altus 305 model tezgah altı buzdolabı aldık ve buzluk kısmının karlanma yapması ve suyu yeterince soğutmadığı ve buz haline getirmediği gerekçesiyle servise haber ettik. Ancak servis gelip bu buz için değil soğutucu dedi. Peki adı neden buzdolabı, biz buz yapmadıktan sonra serin bir yerde gıdalarımızı zaten muhafaza edebiliriz. 306 modeli ile değişim talebimiz var. Ancak konuyu yokuşa sürmeye devam ediyorlar.

Etiketler :

Soğutma Problemi Buzlanma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar G.
  14 Ekim
  09:16

  Altus genel merkez konuyla ilgilenip olması gerekeni yaptı ve bizi haklı bularak ürünümüzü değiştirdi. Teşekkürler. Ürün gayet güzel çalışıyor. Al306 dan memnunuz.

 • Serdar G.
  01 Ekim
  12:38

  Altus 305 model bir mini BUZdolabı aldık. Almaz olaydık. Buzluk kısmı sürekli karlanıyor. Ve altusonline.com.tr sitesinde günlük buz kapasitesi 0.5 kg yazıyor. Teknik servis grldi ve bunun buz dolabı olmadığını sadece soğuk tutatan bir makine olduğunu iddia etti cihaz sıfır ancak rapor tutmadığı için ne iade edebiliyor ne değişim alabiliyorum. Koç grubundan böyle bir ayıp beklemiyorduk doğrusu ürün ayıplı ancak ilgilenen yok.

 • 30 Eylül
  16:04

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com
  kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Altus A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88