13 Mayıs 2013 #1793412

Altunbilekler Parayı Kabul Etmedi!

Altunbilekler balgat mağazalarının birinde alışverişimi yaptıktan sonra kasada ödeme yaparken kasa görevlisi paranın ucunda ufak bir eksiklik var diye parayı kabul etmedi. arkada onca insan bizi beklerken biz mağaza müdürünün gelmesini bekledik mağaza müdürümüz geldi ve ben bankacı olduğumu paranın para sayma makinasından geçtiğini ve ayrıca ufak bir eksik için parayı almamazlık yapamayacağını belirtmeme rağmen kabul edemeyeceğini söyledi.


Allahtan kredi kartları üretilmiş yoksa yanımda başka para olmadığı için onca insanın önünde aldığım herşeyi bırakıp çıkmak zorunda kalacaktım. müşteriye yaşatılan bu durum ne kadar etik bilemiyorum ama benim iş ahlakı anlayışıma aykırı.

Nursel 326 Okunma

Cevaplar

  • Nursel27 Haziran 2013

    fırma olayın gerçekleştiği şubeye ait bilgileri bile sormadı bu ne kadar iş ahlakına uygundur bilmiyorum. evime en yakın market olmasına rağmen hiç bi şekilde firmadan alışveriş yapmıyorum buda sorunun ne denli çözüldüğünü açıklıyordur sanırım.

  • Altunbilekler Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli müşterimiz, Öncelikle yaşadığınız mağduriyetten dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Mağazamızda meydana gelen olay, personellerimizin inisiyatifinde, kendi karar mekanizmalarıyla davranmaları sonucu yaşanmış bir olay değildir. Takdir edersiniz ki, bizim firma olarak böyle bir önlem almamızın sebebi, müşterilerimizden aldığımız paraları tekrar müşterilere verirken ya da bankaya yatırırken yaşadığımız olumsuz durumların bir sonucudur. Bu yüzden, kasa personeli, sonrasında kişisel bir mağduriyet yaşamamak adına bu konuda oldukça titiz davranmak durumundadır. Bu konuyla ilgili olarak bizi anlayışla karşılayacağınızı umuyor, Altunbilekler kalitesi ve güvencesiyle bol alışverişli günler diliyoruz. Altunbilekler Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön