Altun Market Sosyal Mesafe Yok

Yağmur Yağmur27 Nisan 16:44

27 Nisan 2020'de saat 16:20 civarlarında Altun Market Şirinevler şubenize (Mahmutbey Caddesi üzerinde) alışverişe gittim. Keşke gitmeseydim. Sosyal mesafe kurallarına uyulmuyor. Market alanı zaten dar olmasına rağmen yüzlerce kişiyi içeri yığıyorlar. İnsanlar birbirlerine sürtüne sürtüne alışveriş yapıyor. Sebze reyonları tam bir rezalet. Kasadaki çalışanlar sebzeleri geçirirken fırlatıp atıyorlar. 

Bugün aldığım domates ve soğan kasadaki çalışanınız fırlatması yüzünden poşetten çıkıp yerlere düştü. Kendisini sert bir şekilde uyarmama rağmen hala aynı şekilde devam etti. Böyle bir dönemde market çalışanlarına saygımız sonsuz iken bugün ki gördüğüm manzaradan sonra bir kez daha düşünüyorum.

Günlerdir evde olmama rağmen, izolasyona uymuş iken bugün bu Altun Marketten virüsü kapmış olabiliriz. Bütün çabalarımız boşuna gidiyor. Birkaç gündür vaka sayısının azalması sanırım sizleri gevşetti. O yüzden bu kadar rahat davranıyorsunuz. Asla artık bu marketi tercih etmem. İnsanların sağlığıyla oynamayın. Yazıklar olsun .

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler