Altınyıldız Classics'ten Aldığım Üründe Renk Solması Oldu!

Gürcan K. |

13/07/2013 tarihinde Bursa Carrefour mağazasından bir takım elbise aldım. Takımı 31. 08. 2013 tarihinde ürünü tülerme ve renk solması şikayetiyle geri verdim. Yapılan incelemede, ürünün temizleme hatasından dolayı yıprandığı sonucu tarafıma ulaştı. Bilmiyorlar ki ben bu ürünü henüz hiç temizletmedim. 1 ayda alınan ürün, böyle yıpranır ve solarsa; böyle bir geri dönüş alırsanız bu marka kendini bitirmiştir.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gürcan K.
  21 Eylül
  14:55

  Müşteriye önem verilmeyen bir yerden,tekrar neden ürün alayım ki jQuery162026073349243961275_1379764496381

 • Gürcan K.
  21 Eylül
  14:52

  Anlatamadığım nokta var sanırım..Ben bu ürünü temizletmedim..! Ne çamaşır makinasında , ne de kuru temizlemede.. Siz neden raporda gönderdiğiniz şeyleri, burda cevap olarak karşıma çıkartıyorsunuz anlayabilmiş değilim.. Müşteri memnuniyetine verdiğiniz önem gayet net anlaşılıyor bu tavrınızdan..

 • 16 Eylül
  16:51

  Sayın Gürcan K;
  Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz ürününüzle yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz.
  Üründe oluşan deformasyon hatalı temizleme işleminden kaynaklanmıştır. Ürünlerin kullanım talimatında belirtildiği gibi ürünün yalnızca kuru temizleme işlemi görmesi gerekmektedir. Doğru bir temizleme işlemi ve bakım ürünlerinizi daha uzun süre kullanabilmenizi sağlar. Bu nedenle ürünlerin bakım ve temizleme işlemi için etiket talimatını dikkate almanızı öneririz. Ayrıca üründe oluşan tüylenme normal ve dünya standartlarındandır.
  Markamıza göstermiş olduğunuz yakın ilgiye çok teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla.
  İyi Günler dileriz.