21 Ocak 2014

Altınyıldız Classics'ten Aldığım Ürün Deforme Oldu.

Çok severek aldığım lacivert gömlek 3 yıkama sonunda kollardan ve yakadan deforme oldu. Firmaya gönderdim gelen cevap ter deformasyonundan kaynaklanıyor dendi. Gömleğin dış kısımlarında da olan bu deformelerin nasıl olduğunu ben anlayamadım ama firmadaki arkadaşlar böyle uygun görmüş.

Bayram 44 Okunma

Cevaplar

  • Bayram 22 Ocak 2014

    sizin verdiğiniz cevap altınyıldız markasına yakışmamakta bence. ben öğretmenim ve onlarca gömleğim var. hiçbirisinde böyle bir sorunla karşılaşmadım sadece üç kez giydiğim bir gömlekteki bu hatalar tamamen sizin hatanızdır bu durumu kabullenmemekte sizin firmanızın büyüklüğünü gösterir.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Bayram D; Firmamızda uygulaması bulunan Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Ürününüz Firmamız tarafından incelemeye alınmıştır. Söz konusu ürününüz üzerinde yapılan incelemeler neticesinde üretim kaynaklı bir hata tespit edilmemiştir. Kol ve yaka kısmında meydana gelen deformenin ter asidi ve sürtünme kaynaklı oluşan deformasyon olduğu söz konudur. Merkezimize incelenmek üzere gelen ürünler Ürün İnceleme Departmanı’ nda bulunan uzmanlar tarafından incelenmekte olup, sonuçlar nihaidir. Ürün ile ilgili verilen kararlar dışında farklı bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön