16 Mayıs 2014

Altınyıldız Classics'ten Aldığım Takım Elbise Tüylendi.

Altınyıldız Classics'ten aldığımız sözde 3 yıl garantili takım elbise 6 ay sonra tüylendi. Bizde garanti kapsamında aldığımız mağaza Etlik Forum Altınyıldız'a durumu anlattığımızda fabrikaya gönderileceği ve 15 gün içinde geri dönüş yapılacağı söylendi. Bize 1 ay dönüş olmadı ve kendimiz sorduğumuzda ' ürünün kabul edildiğini, herhangi bir mağazadan ürün fiyatında ürün alabileceğimizi' söylediler.

Fakat ne zaman gittiysek bizi türlü bahanelerle gönderdiler. 2-3 kez sistemde göremediler iadeyi, 1 kez hafta içi olmaz dediler. En son sistemde görüldü alabilirsiniz dediklerinde gittik. Yine uzun süre beklettiler, göremediler. Sonunda üzerine baya farkla takım elbise seçtik, kasada 30 TL' de ekstra eklediler. Helal Olsun Size!

Rabia 420 Okunma

Cevaplar

  • Rabia 16 Mayıs 2014

    Peki daha önce sizden aldığımız ya da yakınlarımızın aldığı taksitli alışverişlerde neden 30tl vade farkı alınmıyordu??Ya da alınacaksa da neden ürün etiketinde vadeli fiyatı yazmıyor, tüm mağazalarda yazarken...Ve neden bize verilen faturada ürünün fiyatı olarak yansıtılmış bu 30tl??Vade farkı olarak görünmüyor? Ayrıca personelleriniz satış yaparken 3 yıl garantili olduğunu söylüyor, 2 yıl değil bilginiz olsun.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi16 Mayıs 2014

    Sayın Rabia K. Tarafınız ile iletişime geçilmiştir.Ürünlerimiz ile ilgili faturanızı takip eden 2 yıl içerisinde mağazalarımıza faturanız ve ürününüz ile giderek inceleme talebinde bulunabilirsiniz.Tarafınıza düzenlenen inceleme formunu; 15 iş günü süreci tamamlanıp sistemde kaydınız bulunan numaranıza (28.01.2014 tarihinde tarafınızıa bildirilmiştir) sms olarak red veya kabul bilgisi verilir.Bu evrak ile mağazaya teslim etmeniz ile ürün hakkında hafta sonu hariç değişim yapabilirsiniz.İade işleminizi yine inceleme formunuz,faturanız ve ödeme koşuluna başlı kart ise slibiniz ile beraber ürünü satın almış olduğunuz mağazaya giderek gerekli iade işlemlerini başlatabilirsiniz. Faturasız ve inceleme formu olmaksızın talep edilen işlemler prosedürlere uyulmayan durum nedeni ile işleme mağazalarımız tarafından alınmamaktadır. Tarafınızdan ekstra talep edilen tutar kredi kartı ile taksitli yaptığınız alışveriş için belirlenen vadeli tutardır. Yukarıda işleyiş bilgimiz yer almaktadır. Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön