28 Ocak 2014

Altınyıldız Classics'ten Aldığım Ayakkabıda Yırtık Oluştu.

Adana Optimum Altınyıldız Classics mağazanızdan 2013 şubat ayında bir siyah rugan ayakkabı aldım ve ayakkabıyı ilk kez 22.06.2013 tarihinde düğün merasimim de kullandım. Daha sonra bir kaç kez kullandım ve sağ tekte bir yırtık oluştu. Mağazaya gittiğimde sistemden bakıldı ve aldığım ürünlerin arasında rugan ayakkabı olmadığı ve kahve rengi süet ayakkabı göründüğü söylendi.

Ancak ben kesinlikle öyle bir ayakkabı almadım. Faturayı bulmam istendi ancak evlilik öncesinde aldığım için faturayı bulamadım. Ürünün kutusu hala duruyordu. Mağazaya götürdüm ve kutudaki barkod ile sistemdeki barkod uydu. Buna rağmen şube yetkilileri ürünümün merkeze kontrole gönderilmesinin mümkün olmadığını belirtti.

Timuçin 126 Okunma

Cevaplar

  • Timuçin 22 Mayıs 2014

    Ayakkabı ve takım elbise konusunda sınıfta kaldı. Kumaşları kaliteli olabilir ancak müşteri memnun etme konusunda çok zayıflar. Birdaha asla Altınyıldızdan takım elbise veya ayakkabı almam. Ancak gömlek konusunda şimdiğe kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Uygun fiyatlı olursa gömlek alabilirim.

  • Timuçin 29 Ocak 2014

    sayın ilgili faturamı bulamadıgımı belirttim ancak urunun kutusunda barkod var. ürünü satın alırken çalışanınız yanlış kutuya koymus ve yanlıs barkod okutulmuş. bunun suçlusu neden ben oluyorum. hata yapan sizin personeliniz. sisteminizde sattıgınız her urun kayıtlı ve size verdigim barkod ile sisteminizde gorunene barkod aynı ancak ben kahve rengi değil siyah ayakkabı aldım ve süet değil rugan aldım çalışanınızın hatası yuzunden beni madur etmeye hakkınız yok !

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Timuçin M; Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Konuya istinaden sizlere bilgilendirme yapılmıştır. Faturanızı ibraz etmeniz durumunda ürününüz Kalite Kontrol Departmanı tarafından incelemeye alınacaktır. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön