Altınyıldız Classics'den Aldığım Pantolonun Ağ Kısmı Eridi!

Fatih B. |

Atlantis AVM'deki Altınyıldız Classics'den geçen sene takım elbise aldım. İşim gereği birden fazla takım elbisem mevcut yaklaşık 4 senedir de her gün takım elbise giyiyorum. Bu Altınyıldız'dan aldığım teslim elbisenin pantolonunun ağ kısmı eridi. Basit yerden aldığımız pantolon senelerce dayanıyorken, söz de kalite olan Altınyıldız'ın takımı nasıl bu hale gelir ? Onca para verdikten sonra bundan sonra ne çevremdeki insanlar, ne de kendim kapsının önünden geçmem .

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Aralık
  11:50

  Sayın Fatih B,
  Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Bu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp, işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzü incelenmek üzere Firmamıza incelemeye gönderebilirsiniz.

  Saygılarımızla.