05 Aralık 2016 #7097261

Beymen Fiyat Farkı İstedi

Şubat ayında Atlantis AVM de bulunan Beymen-Altınyıldız mağazasından eşime kışlık mont aldım. Birkaç giyimden sonra montun iç kısım astarı yer yer yırtıldı ve renginde solma oldu. Firmaya iade ettik. Firma genel merkeze gönderdi. Genel merkezden gelen cevaba göre Atlantis mağazasına gittim. Aynı ürün olmadığı için ya farklı bir ürün almamız ya da hemen para iadesi yapılabileceği söylendi. Ben aldığım montun eşdeğerinde bir mont istediğimde ciddi bir fiyat farkı ödemem talep edildi.


Müşteri hizmetleri ile görüştüğümüzde o ürün üretilmediği için yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler. Ama şimdi montumun parası ile aynı montu alamıyorum. Bu benim hatam değil sonuçta Beymen markasının hatasıdır. Hatalı olduklarını kabul ettikleri için zaten ya değişim ya da para iadesi dediler. O zaman bana eşdeğer mont göndersinler.

Bircan 729 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi05 Aralık 2016

    Sayın Bircan U., İnceleme talebinde bulunmuş olduğunuz ürünün onaylanması durumunda ilgili yıl içerisinde inceleme formu ibraz ederek, emsal değerde bir ürün ile değişim işlemini talep edebilir veya ürünü satın almış olduğunuz mağazayı gerekli evraklar (inceleme formu, slip ) ile ziyaret etmeniz durumunda ürünün iadesini talep edebilirsiniz. İnceleme formunuzun bulunmadığı ve iletmiş olduğunuz bilgilerinizden inceleme kaydınıza ulaşılamaması durumunda ve inceleme formu ibrazı yapılmadan işlem yapamayacağımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön