23 Eylül 2013 #2025967

Altınyıldız Classics'ten Aldığım Ürün Kısa Sürede Deforme Oldu!

450823024010-S Barkot numarası ile aldığım deri montu incelemeye gönderdim. 5 ay gibi kısa bir sürede deformasyon oluştu. Olmaması gereken bir şey, kullanıcı hatası olarak geri gönderildi. Aynı sorunu takım elbisemde de yaşadım maalesef Altınyıldız Classics sattığı hiç bir ürünün arkasında durmuyor.


Takım elbisemin pantolonunda yaşadım aynı sorunu. Elimde başka pantolonları da var aynı markanın, onlarda deformasyon olmadı. Aynı kullanım şartlarında fakat hatalı olan klimalı kumaşların üretiminde değilde, benim seçtiğim temizleme hatasından kaynaklanıyormuş. Çok merak ediyorum bu kumaşlarınızla ilgili şikayetlere baktınız mı hiç?

Samet 129 Okunma

Cevaplar

  • Samet27 Eylül 2013

    Firma çözüm üretmek değil,bahane yaratmaktan yana tavır sergiliyor.Aldığım diğer ürünlerinde de yine aynı sorunları yaşadım,her aldığım ürünü göndermek zorunda mıyım.Neden kaliteli üretim yapılmıyor anlamış değilim. Madem kalitesiz üretiyosun o zaman garantili ürünüm demiceksin artı fiyatlarını da çok yüksek tutmıcaksın sattığın ürünün arkasında durmuyorsun madem.

  • Samet27 Eylül 2013

    Aynı yazı zaten tarafıma siz tarafından verilmişti. Benim sizden istediğim cevap bu değil,neden sizden aldığım diğer takım elbise de bu sorunu yaşamadım da bu takım elbisede yaşadım,her ikisininde kullanım koşulları ve yıkama şartları aynı bir sonraki alışverişim olmayacak sizinle. Sizin için sadece satış yapmak önemli satış sonrası müşteri memnuniyeti hiç önemli değil hemde hiç. Güya müşteri memnuniyetine önem veriyosunuz,sizden daha kalitesiz gibi görünen firmalar sizden daha iyi garanti veriyorlar.Deri mont konusuna gelince hava koşulları kullanım hatası mıdır? Yoksa bu mont üretilirken düşünülmeden üretilmiş olması mıdır?Sizin için belirlemiş olduğunuz kalıp bahaneler var,ama çözüm diye birşey yok.Altınyıldız da bunu görüyorum.Baktığınız takım elbise de klimalı kumaşa sahip bir takım elbise hiç araştırdınız mı bu kumaşınızı alan hiç kimse memnun değil bu kumaştan lütfen açıp bir bakın. Altın Yıldız'dan alışveriş mi asla bir daha kapısından içeriye girmem.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sayın Samet T, Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz ürününüz ile yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz. Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Söz konusu deri montunuzda oluşan deformenin kullanıma bağlı olarak oluştuğu tespit edilmiştir. Hava koşullarına ve üç boyutlu hareketlere bağlı olarak üründe renk açılmaları olduğu tespit edilmiştir. Üretim ve deri kaynaklı bir hata tespit edilmemiştir. Takım elbiseniz de oluşan deformasyon ise hatalı temizleme işleminden kaynaklanmıştır. Ürünlerin kullanım talimatında belirtildiği gibi ürünün yalnızca kuru temizleme işlemi görmesi gerekmektedir. Doğru bir temizleme işlemi ve bakım ürünlerinizi daha uzun süre kullanabilmenizi sağlar. Bu nedenle ürünlerin bakım ve temizleme işlemi için etiket talimatını dikkate almanızı öneririz. Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bir sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileğiyle. Saygılarımızla, Müşteri İlişkiler Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön