24 Haziran 2014

Altınyıldız Classics'ten Aldığım Ürün Deforme Oldu

Ben Altınyıldız'dan kampanya sezonunda Blazer bir ceket aldım. Yaklaşık 1 yılı geçti. Fakat çok fazla kullandığımı söyleyemem. Zamanla üründe astar kısmında deformasyonlar oluşmaya başladı. Firmaya götürdüğümde fabrikaya gönderip incelenmesi gerektiği söylendi. 1 ayı aşkın süredir cevap beklemekteyim.


En sonunda mağazalarına gittiğimde ürünün gelmiş olduğunu öğrendim ve ürünle beraber gönderilen yazıda kalite kontrol ekibinin yapmış olduğu testlerde nedense müşteri kullanımından dolayı kaynaklandığı belirtilmiş. şimdi bu kişilere sormak istiyorum. Aynı markadan daha sık giymekte olduğum 2 farklı ceketti giyerken ayrı bir stratejimi kullanıyorum da bu sıkıntıyı yaşamıyorum.

Ömer 278 Okunma

Cevaplar

  • Ömer29 Haziran 2014

    iletişim açısından çok zayıf bir firma, ne ürünle ilgili geri dönüş yapılıyor nede mağaza personeli etik bir yol izliyor. kurumsallık açısından tamamen fiyasko

  • Ömer25 Haziran 2014

    merhaba. ben ürün iadesi yada değişim talebinde değil sıkıntımın giderilmesi talebinde bulundum. sizin takdiriniz bu ise sıkıntı yok . ben ürünü mağazanızdan teslim almadım. aynen size iade edilmesini rica ettim. ben ürünün derdinde değilim yaptığınız değerlendirmeyi doğru bulmuyorum. ne birdaha sizden ürün alırım nede çevremdeki insanlara tafsiye ederim. benim adıma ürününüzü ister kullanırsınız ister biriine hediye edersinin. ben dolabımda bulunan sizin markanıza ait tüm ürünleri attım. birdaha da sizden ürün almak mı asla. bana yolladığınız ürün DENİZLİ FORUM ÇAMLIK MAĞAZANIZDADIR. HAYRINI GÖRÜN. ben 3 kurusun pesine düşevecek karakterde bir insan değilim. sadece sizden olumlu bir yaklaşım beklerdim.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi24 Haziran 2014

    Sayın Ömer G. Ürününüz ile ilgili yaşadığınız sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. 14.02.2013 tarihinde satın almış olduğunuz ürün ile ilgili yaşadığınız sıkıntıya istinaden üründe değişim/iade talebiniz olmuştur.Firmamızın üründe talep ettiğiniz değişim iadeyi gerçekleştirebilmesi öncelik ile üründe üretim hatası olup olmadığını tespit etmelidir.Konu ile ilgili kalite kontrol departmanının yaptığı incelemelerde üretim sonucu bir hata olmadı saptanmıştır.Söz konusu üründe oluşan deformasyonun kullanıma bağlı olarak oluştuğu tespit edilmiştir. Tarafınızın da taktir edeceği gibi üretim hatası olmayan ürünlerde değişim yada iade işlemi gerçekleştirememekteyiz.Bir sonraki alışverişinizde yardımcı olabilmek dileğiyle. Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön