17 Eylül 2013 #2016633

Altınyıldız Classics'ten Aldığım Pantolonda Defo Oluşması!

2013 Mart ayında Altınyıldız Classics firmasından bir adet takım elbise aldım alırken de pantolonun arkasında çok küçük önemsenmeyecek bir ip kaçığı vardı. Satan yetkili bundan bir şey olmayacağını ve kaçığın artmayacağını belirterek ürünü sattı.


Aradan bir kaç ay geçtikten sonra o defo giderek arttı. Mağazaya tadilat yada değiştirilmesi için incelemeye verdim. Tüm mağaza çalışanları değişmişti. Ürün incelemesi 2 buçuk ay belki daha fazla sürdü.


Aslında pantolonumu kaybetmişler, bulamıyorlardı. Arada neredeyse 3 ay geçtikten sonra ürün incelendi tadilat olmuyor gelin ürünü alın diye aradılar. İşinin ehli olmayan bu kişiler ne ürünü inceledi ne de ürünü fabrikaya gönderdi. Ürünümü gerçekten incelemelerini istiyorum.

Akin 88 Okunma

Cevaplar

  • Akin23 Ocak 2014

    kesinlikle ürünü satana kadar ilgileniliyor satış sonrası destek berbat.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın Akın SÜMER, Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz ürününüz ile yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz. Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Ürününüz Kalite Kontrol Departmanı tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Söz konusu üründe görülen deformasyonun dış etki kaynaklı sert ve pürüzlü yüzeye temas veya takılma ile oluşan deformasyon olduğu tespit edilmiştir. Ürünün kendiliğinden bu tarz bir deformasyona uğraması söz konusu değildir. Ürününüz Kalite Kontrol Departmanı tarafından 24.07.2013 tarihinde sonuçlanmış ve 26.07.2013 tarihinde ise sistemden otomatik olarak tarafınıza mesaj gönderilmiştir. Üründe üretim kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Müşteri İlişkiler Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön