20 Ocak 2014 #2244352

Altınyıldız Classics'ten Aldığım 2 Günlük Mont Sökülmeye Başladı

Altınyıldız Classics'ten bir mont aldım. 2 inci gün montun fermuar kısmı sökülmeye, içinde elyaflar ortaya çıkmaya başladı. Bende mağazaya götürdüm. 212 avm mağazasında ilgililer terziye götürüp yapmaya çalıştılar. Dedim ki "2 günlük mont böyle olur mu, değişimini rica ediyorum" ancak umurlarında bile olmadı.


Tek dedikleri kelime "yapılacak bir şey yok." isterseniz fabrikaya inceleme için gönderelim dediler ancak 15 günde anca gelir dediler. Bu kış günlerinde ne yapacağım dedim. Oralı bile olmadılar. Mont kaliteli olsun diye kaliteli bir markadan alayım dedim ama almaz olaydım. Üstelik fabrika hatası olduğunu kabul etmelerine rağmen beni geri çevirdiler. Bir daha asla bu mağazadan ürün almayı düşünmüyorum.

Nureddin 96 Okunma

Cevaplar

  • Nureddin27 Ocak 2014

    Çözüme karşı tutumundan hiç memnun kalmadım. Çözümde bulamadılar. terziye gidip kendim diktirdim. bir daha da bu markadan alış veriş yapmayı düşünmüyorum.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın Nureddin E; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp, işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzün Firmamıza Kalite Kontrol Departmanına incelemeye gönderilmesi gerekmektedir. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön