05 Eylül 2013 #1995581

Altınyıldız Classics'in Kendi Ürününün Arkasında Olmaması!

Temmuz 2013 tarihinde Altınyıldız Classics mağazasından beğenerek bir jeans pantolon almıştım. Bunun yanında aynı zamanda diğer bir kaç firmadan da alışveriş yaptım. İçlerinde bu ürünün benzerleri hatta kumaş ve renk olarak aynı bir gömlekte aldım.


Ancak bu pantolonu sadece bir sefer giydim. Yıkandığında üstünde onlarca çizgi lekesi oluştu. Ürünü iade talebinde bulunduğumda incelemeye gönderildi ve ürün geri geldiğinde aynı makinede yıkanan aynı kumaş ve renge sahip diğer firmaların ürünlerinde bir şey olmaz iken yıkanma hatası diye bize geri gönderildi. Bunun tam anlamı acaba bundan sonra bizden bir şey almayın, alırsanız da bizim ürün garantimiz mağazalarımızın kapısından çıkana kadar mıdır?

Hüseyin 149 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Hüseyin Y; Ürün bilgilerinizi aktardığınız için teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgiler sonucunda Kalite Kontrol Departmanımızdan kayıtlı verileriniz üzerinden tekrardan değerlendirme talep edilmiş olup, incelemeler neticesinde üretim kaynaklı bir hata tespit edilmemiştir. Ürüne parça boya yapılmıştır. Bu yüksek kaliteli özel boyama işlemi ürüne eskitilmiş havası vermekte ve ürünü farklılaştırmaktadır. Yıkama sırasında bu özellikten dolayı ürünün rengi açılabilir ve diğer ürünleri boyayabilir. Ürün kullanıldıkça kişiye özel bir görünüm alır. Diğer çamaşırlarınızdan her zaman ayrı olarak yıkayınız ve aynı renk gurupları ile yıkayınız. üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla, İyi Günler Dileriz.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Hüseyin Y, Ürününüzün item ve diğer bilgilerini bizlere sunmanızı rica ediyorum. Konuyla ilgili tekrar değerlendirme yapılacaktır. Saygılarımızla. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön