01 Şubat 2014 #2268250

Altınyıldız Classics'in Kampanya Ürünlerinde Fiyat Farkı Var

26/01/2014 tarihinde Aydın forumda yeni açılan mağazanızda 2 adet 1 takım 1 gömlek kravat 399.99 tl yazıyordu. Bende içeri girip 2 adet takım beğendim beğendiğim takımlar Altınyıldız moore serisinden olduğu için bana kampanya dahilinde olmayacağını söylediler ve fiyatın 500 tl olacağını söylediler.


Ben mağazaya girerken oradaki görevli arkadaş bu kampanya tüm takımlar için geçerli demişti sonra sunulan fiyat farkı neden olmuştur açıklar mısınız ben takımlarınız ve ALTINYILDIZ firmanızı beğendiğim için ve bana sunulan fiyatı 500 tl tek seferde ödedim ama bundan sonra kampanyalarınızda lütfen hangi takımların olduğunu en başta söyleyin bizde ona göre davranalım.

Halit 128 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi13 Mart 2014

    Sayın Halit G; Öncelikle değerli görüşlerinizi aktardığınız için teşekkür eder, ilgili mağazaya ilişkin değerlendirmeniz yetkili mercilere iletilmiştir. Belirtilen kampanya koşulları seçili ürünlerde geçerli olup, menüye dahil olmayan ürünlerin tercih edilmesi durumunda ilgili sistemin fiyat farkı yaratmakta olduğunu bildirmek isteriz. Markamızı tercih ettiğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

  • Halit04 Şubat 2014

    daha şikayetime cevap alamadım

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön