28 Kasım 2016 #7057481

Altınyıldız Classics Yırtılan Pantolonum İçin Değiştirme İşleminde Fark Talep Edildi

Altınyıldız Cevahir mağazasından sanırım 8.ayda kampanyadan 2 takım elbise aldım ve yaklaşık 680 TL ödeme yaptım. Takımların 1 tanesinin pantolonun da dikiş yeri harici kalça kısmında sökülme oldu ve işlerim dolasıyla 2 ay sonra ürünü mağazaya götürdüm. İnceleme neticesinde değiştirme talebim kabul edildi. Beğendiğim renkte başka bir takım bulamadığım için beklemeye başladım.


Bugün yani 27 Kasım'da alternatif ürünlerin geldiğini bildirdiler ve mağazaya davet ettiler. Bir ürün beğendim fakat geçen süre zarfında ürünün fiyatının arttığı nedeniyle benden 60 TL fark talep ettiler ve birebir değiştirmeye yanaşmadılar. Ödediğim paramı da iade etmediler üründe vermediler. Bu sıkıntının çözülmesini talep ediyorum.

Hakan 485 Okunma

Cevaplar

  • Hakan'ın Teşekkür Mesajı05 Aralık 2016

    Firma yönetimine bu yazımdan sonra hızla çözüm bulduğu için teşekkür ederim. Fakat daha büyük teşekkürü şikayet var.com sitesine ediyorum. büyük bir hizmet verdiğimiz şahit oldum. Ne mağazada ne de merkeze telefon açarak bulamadigim çözümü buraya yazdığım yazıyla buldum. Çok teşekkür ederim.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi28 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz; Mağazamızda yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntü ile karşılıyoruz. İlettiğiniz konuyu inceleyip, size en kısa sürede yardımcı olacağız. Saygılarımızla Altınyıldız Classics Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön