10 Eylül 2013 #2003195

Altınyıldız Classics Yıpranan Ayakkabı Değişimi!

Yaz için beğenerek Altınyıldız Classics 155 TL'ye aldığım krem rengi ayakkabı 5 yarım gün yani 2.5 gün giymem sonucunda topuk ve uç kısımlarında aşınmalar, altında büyük büyük taş delikleri oluştu. Hemen Park Bornova şubesine değişim için başvurdum. 10 gün geçti haber gelmedi. Bende 1 aylık tatile çıktım.


Döndükten sonra mağazaya başvurduktan sonra biz size ulaştık, mesaj gelmiştir falan bir şeyler söylediler. Bu arada yaz için aldığım ürünü 1 hafta bile kullanamadan yaz bitmiş oldu. Fakat ürün kullanıcı hatasına bağlı yıpranma tespit edilerek değişim gerçekleştirilmedi. Bende kabul etmedim. 2. kez ürün incelenmesi için gönderilmesini istedim. Yine olumsuz geldi. Böyle büyük bir firma. bu konuyu acilen düzeltmenizi talep ediyorum.

Alpay 270 Okunma

Cevaplar

  • Alpay14 Ekim 2014

    Hiçbir şey yapamıyoruz diyorlar fakat, ben tüketici hakem heyetine baş vurarak paramı söke söke aldım. Mağdur olanlar lütfen bu işlerin peşini bırakmasın lütfen mahkemeye versin çok kolay Birkaç evrak doldurup bulunduğunuz il ve ilçelerde kaymakamlıkta bulunan hakem heyetlerine başvurarak hallediyorsunuz.

  • Alpay14 Kasım 2013

    Peki be kardeşim bu ürününüzü 5 gün giydikten sonra deforme olacak şekilde yaptıysanız suç benim mi? Bu nasıl bir cevap, bu durumda ben her 1 haftada yeni ayakkabı almam gerekir. Kullanıma bağlı bir sebep ise. Ne kadar düz bir mantık, siz böyle düşünün müşteri kayıp edin. Ben yasal hakkımı arıyorum, siz bilirsiniz...

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Alpay A, Ürününüz ile ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. 16.07.2013 tarihinde Kalite Kontrol Departmanına incelemeye gönderilen ürün 25.07.2013 tarihinde sonuçlanmıştır. Sizlere ise 27.07.2013 tarihinde bilgilendirme smsi gönderilmiştir. Söz konusu ürün üzerinde yapılan incelemeler neticesinde üründe meydana gelen deformenin kullanıma bağlı olarak oluşan deforme olduğu Kalite Kontrol Departmanı tarafından tespit edilmiştir. Ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla, İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön