03 Mayıs 2013 #1777351

Altınyıldız Classics Yıkanmadan Tüylendi!

Altınyıldız ankamall şubesinden 04.04.2013 tarihinde bir takım elbise aldım 2 hafta giydikten sonra tüylendi. Mağazaya giderek durumu anlattım onlarda bana İstanbul genel merkeze yollayalım dediler.


Takım elbise İstanbul' a gönderildi 1 hafta sonra beni aradılar takımı alabilirsiniz diye mağazaya gittiğimde genel merkez bana bir yazı yollamış yazıda şöyle diyorlar söz konusu ürün üzerinde yapılan incelemeler neticesinde üretim kaynaklı bir hata tespit edilmemiştir.


Sürtünmeden kaynaklanan bir sorundur diye cevap yazmışlar. Ben takım elbisemle tabi ki oturacağım kalkacağım arabaya bineceğim böyle sebep mi olur. Paramın iadesini istiyorum.

Mahmut 78 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz ; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz yakın ilgiye çok teşekkür ederiz. Ürünümüzle ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Amacımız sizlere her zaman en iyi hizmeti sunabilmek. BR Mağazacılığa tüylenme şikayeti ile ulaşan 4R3013200003-54/6 barkot numaralı Altınyıldız Classics Marka Takım elbiseniz incelemeye alınmıştır. Söz konusu üründe oluşan tüylenme sürtünme sonucu oluşan tüylenmedir. Bu tarz ürünlerde sürtünmeye maruz kalan bölgelerde tüylenmeler normal ve dünya standartlarındandır. Sizlerle yapmış olduğumuz görüşmelerde de belirttiğimiz gibi söz konusu ürün üzerinde yapılan incelemeler neticesinde üretim kaynaklı bir hata tespit edilmemiştir. Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön