27 Nisan 2013 #1767468

Altınyıldız Classics Yıkanmadan Tüylendi!

Altınyıldız Olivium mağazasından takım elbise aldım. Elbiseyi 3-4 kez giydim. takım elbise daha yıkanmadan tüylendi ve renk attı. Değişim için gittim ve bu ürün incelemeye gönderildi. Aradan 3 hafta geçti ve aramadılar Sonuç olarak ben aradım ve takımda sorun olmadığını söylediler.


İnceleme biriminin o şekilde sonuç bildirdiğini söylediler. Daha sonra takımı kargo ile iade edin dedim bana başkasına ait bir takım elbise gönderdiler. Bu kadarı da olmaz artık. Mağaza hem kötü ürün satıyor hemde iadesini bile gerçekleştiremiyor...

Doğan 70 Okunma

Cevaplar

  • Doğan26 Temmuz 2013

    Bir daha Altınyıldız Classics firmasından bedava da verseler bir şey almayı düşünmüyorum. İnsanla dalga geçiyorlar. Ama hata bizde firmanın ismine güvenip alış-veriş yapıyoruz..

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz ; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. 30.12.2012 tarihinde markamızdan satın almış olduğunuz 453008367013-54 barkot numaralı Altınyıldız Classics Marka Takım elbiseniz incelemeye alınmıştır. Söz konusu üründe oluşan tüylenme sürtünme sonucu oluşan tüylenmedir. Bu tarz ürünlerde sürtünmeye maruz kalan bölgelerde tüylenmeler normal ve dünya standartlarındadır. Ürün de üretimden kaynaklanan bir hata tespit edilmemiştir. Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön