13 Eylül 2013 #2010536

Altınyıldız Classics Uygun Beden Hala Gelmedi!

İstanbul 4. Leventte (Büyükdere Cd. üzerinde) Altınyıldız Classics mağazasından damatlık aldım. Gömlekte uygun beden yokmuş. 3 gün sonra gelin alın dediler. 10 gün geçti. Düğün oldu, gömlek hala gelmedi. Gittiğimde ne zaman gelecek diyorum tarih veremiyorlar. Aynı yerden aldığım başka gömleklerde vardı (M) ama giydiğimde XL gibi durdu.


Neyse değiştireyim dedim uygun bedeni yok. O zaman iade edeyim diyorum. "İade alamıyoruz" diyorlar. Zaten personel alakasız -git başımdan seninle uğraşamam havası var. Tuhaf işler. Bir daha kesinlikle yakınından geçmem.

Veli 134 Okunma

Cevaplar

  • Veli17 Eylül 2013

    Şikayetim üzerine Mağaza müdürü arayıp özürdiledi.Bu kısmına kadar memmunum.Damatlık gömleğimi aldım. Fakat Henüz diğer gömlekler elimde kaldı.Sırf uğraşmamak için başka şubeden (Mecidiyeköy-Cevahir yanı) gidip değiştirdim. small aldım.Hepsi Small 2 si yine bol 1'i dar..Ama personele ısrarla mağazada denemek istedipğimi problem yaşamak istemediğimi söylesemde hayır denetemiyorsunuz.Şimdi nede olsa gözümde yok.Levent şubeden iade için arayacaklardı pazartesi(17.09.2013).Aramadılar. Onu bekliyorum..

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sayın Veli B, Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz ürününüz ile yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz. Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Talep etmiş olduğunuz gömleğiniz, transfer edilmiştir. Yaşanan gecikmeyle ilgili özür dileriz. Markamıza göstermiş olduğunuz yakın ilgiye çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla Müşteri İlişkiler Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön