21 Mart 2013 #1698956

Altınyıldız Classics Ürünüm Deforme Oldu!

Trabzon cevahir mağazasından takım elbise aldım. Takımın pantolonu 3 kez yıkanmıştır. 3. yıkamanın sonunda pantolonun cep kenarlarında bel kenarlarında ve paça kısmının kenarlarında yıpranmalar oldu. Ürünü mağaza aracılığı ile teste gönderdim ve kabul edilmedi. Bende giyim sektöründe çalışmaktayım.


Kullanıcı hatası olduğuna inanmış olsam teste göndermem bile bizlerinde başına geliyor bunlar. Ancak göndermiş olduğum pantolonun ne olması gerekiyordu da değişim kararı verilmeliydi merak ediyorum. Başka firmalardan da takım elbise aldım ama böyle bir sıkıntı yaşamadım. Şuan pantolonum mağazada beklemekte ve almayı düşünmüyorum. sizden bundan sonra bir şey almamda.

Sedat 56 Okunma

Cevaplar

  • Sedat11 Kasım 2013

    bundan sonra mağazalarınıza girmeyi düşünmüyorum teşekkür ederim hele şu en son başıma gelen olaydan sonra.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Sedat D. ; BR Mağazacılığa incelenmek üzere iade ettiğiniz 403008138047-50/6 barkot numaralı Altınyıldız Classics Marka Takım elbiseniz incelemeye alınmıştır. % 100 yün karışımlı ürünümüz yüksek kalite hassas kumaştan üretilmiştir. Bu tarz ürünlerin kullanımında ekstra hassasiyet gerektirmektedir. Söz konusu üründe oluşan deformasyon sizlerin de yazınızda belirtmiş olduğunuz üzere hatalı temizleme işleminden kaynaklanmıştır. Etiket talimatına uygun temizleme işlemi yapılmadığından ürün dayanıklılığını kaybetmiştir. Ürünlerin kullanım talimatında belirtildiği gibi ürünün yalnızca kuru temizleme işlemi görmesi gerekmektedir. Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön