28 Ağustos 2014

Altınyıldız Classics Ürünü Teslim Etmedi

Yaklaşık 15 gün önce aydın söke novada outlette bulunan mağazanızdan smokin satın aldım. Paket halinde toplam fiyatı 600 tl olan damatlıklardan. Rugan ayakkabı beğendim ancak 44 numarası olmadığından çevre mağazalardan isteyeceklerini, bana geçici olarak 42 numarayı vereceklerini ve en geç bir hafta içinde ürünün geleceğini, beni arayıp 44 numara ayakkabıyı teslim edeceklerini söylediler.


1 hafta geçtiği halde arayan olmayınca 10. günde kendim gittiğimde,bana satış yapan bayanın işten ayrıldığını, o yüzden 44 numara ayakkabının gelmediğini söylediler. Ben sanki ürünü Altınyıldız'dan değil de o bayandan almışım gibi.

Taner 1.537 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi28 Ağustos 2014

    Sayın Taner Ç. Firmamızda uygulaması bulunan Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz. Konuya ilişkin ilgili departmana bilgisi verilmiştir. Bildiriminizi ve değerli görüşlerinizi aktardığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön