21 Ekim 2016 #6749755

Altınyıldız Classics Ürünü İncelemeye Gönderdik Göndermez Olaydık!

Ben Altınyıldız Cepa mağazasında yılda ortalama 1000-1500 TL civarında alışveriş yapan birisiyim. Bundan zaman önce 3 tane pantolon almıştım ve pantolon'un ağ kısmında erime oldu. Gittim mağazaya gönderdiler merkeze. Sonra olumlu geldi aradan zaman geçti. Ben kağıdı kaybetmişim ama diyorum böyle bir ürün vardı üyelikler görünüyor. Onlarda da ''çağrı merkezine bir kayıt açtırın'' dediler sonra aradım e*** diye bir bayan dediği direk şu elinizdeki kayıt yoksa üzerine bir soğuk su için.


Ya diyorum bana verilen bir tane ürün inceleme formu kızın dediğine göre nakit paradır diyor. Diyorum 500 TL'ye takım elbise aldım sorun oldu gönderdim incelemeye sonra kağıtta yırtıldı ıslandı ne olacak diyorum yapacak bir şey yok diyor. Hem paramı alacak hem ürünü alacak hem de bay bay diyecek hayatımda ilk defa böyle bir sözde kurumsal firma görüyorum.

Mehmet 447 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Mehmet Ş., İnceleme talebinde bulunmuş olduğunuz ürünün onaylanması durumunda ilgili yıl içerisinde inceleme formu ibraz ederek, emsal değerde bir ürün ile değişim işlemini talep edebilir veya ürünü satın almış olduğunuz mağazayı gerekli evraklar (inceleme formu, slip ) ile ziyaret etmeniz durumunda ürünün iadesini talep edebilirsiniz. İnceleme formunuzun bulunmadığı ve iletmiş olduğunuz bilgilerinizden inceleme kaydınıza ulaşılamaması durumunda ve inceleme formu ibrazı yapılmadan işlem yapamayacağımızı üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön