18 Şubat 2013

Altınyıldız Classics Üründe Tüylenme Oldu!

2012 Kasım CEPA Altınyıldızdan iki adet triko aldım. Birini hediye verdim ve bir buçuk ay sonra kullandığım trikonun kol ve yan bölgelerinde yüksek miktarda tüylenme meydana geldi. Ankarada bakanlıkta çalışıyorum ve ürünü en fazla haftada iki defa kullandım. Hediye olarak verilen trikoda da daha fazla tüylenme olduğunu öğrendim.


Ürünün hassas bir kumaştan yapıldığı ve sürtünmeden dolayı tüylenme olduğu gibi mantıkla izah edilemeyecek bir cevap geldi.Bu kısa sürede bu kadar az kullanıma ve sadece kollarda değil yan taraflarında da oluşan tüylenmeyi sürtünme ile açıklamak ya ürünün kalitesizliğini kabul etmek ya da müşteriyi baştan savmaya çalışıldığını gösterir.

Omer 46 Okunma

Cevaplar

  • Omer19 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Dünyanın hiç bir standartında 1.5 aylık toplam 10 defa giyilen bir ürünün tüylenmesi kabul gören bir durum olamaz. Ürünün zaman ve kullanım sıklığından bahsederken ürünün satış tarihine bakılmıyor sanırım. Ayrıca ürün genelinde görülmediğinden bahsediyorsunuz bunun için testlere gerek yok, gözle görülür derece bulunmakta. Ama bizim gördüğümüzü saymıyorsanız Sanayi Bakanlığı çalışanı olarak Çankaya Tüketici Hakem Heyetine başvurumu yapacağım ve onların değerlendirmesine bırakacağım. Benim için 70tlnin önemi yok hatta ürünü bu hali ile kabul etmiyeceğimi de mağazaya bildirdim. Fakat bu süreci böyle yürütmeniz ne yazıkki müşterinize hiç kıymet vermediğinizi gösteriyor.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Ömer U. ; Öncelikle markammıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetvar.com internet adresi üzerinden göndermiş olduğunuz şikayet konusu durum ile ilgili gerekli araştırmaların yapıldığını iletmek isteriz. Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz ,yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz. Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Söz konusu üründe oluşan tüylenme yoğun sürtünme sonucu oluşan bölgesel tüylenmedir. Ürünün genelinde benzer problem görülmemiştir. Yünlü ürünlerin doğası gereği yünün doğasında bulunan statik elektriklenme ve keçeleşme özelliğinden dolayı zamanla ve kullanım sıklığına bağlı olarak tüylenmesi dünya standartlarında kabul gören bir durumdur. Göstermiş olduğunuz anllayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön