27 Kasım 2015

Altınyıldız Classics Ürün Kalitesi Hakkında Deneyimim!

Geçen sene Altınyıldız Classics'in Eskişehir'deki Espark şubesinden bir ayakkabı aldım. Ayakkabıyı sadece evden ise işten eve şeklinde arada kullandım. Giyim ürününü kaliteli alırım ve uzun süre kullanırım.


Altınyıldız'dan aldığım ve bir avuç para saydığım ayakkabıyı sadece bir sene sonunda ayakkabının topuk kısmı adeta yarıldı. İşçi falan değilim büroda çalışan memurum. Ürünü çalıştığım yere yakım yeni açılan Park Afyon'da Altınyıldız mağazasına verdim. Ürünü kontrol edip size dönüş yapılacak denildi. Üründe kullanıcı kaynaklı sorun tespit edildi. Sadece 1 yıl kalitesi dayanan ürün isteyenler için mükemmel bir mağaza. Hadi yenisini verecek durumunuz yok bu kadar çaresizsiniz, bari tamirini yapsaydınız.

Serhat 233 Okunma

Cevaplar

  • Serhat01 Aralık 2015

    Bundan sonra böylesine kalitesiz ürünleri pahalı fiyatlara satan markalardan alışveriş yapacağımı sanmıyorum.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi30 Kasım 2015

    Sayın Serhat Söner ; Ürünümüzle ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Amacımız sizlere her zaman en iyi hizmeti sunabilmek. Bu doğrultuda şikayetinize verdiğimiz cevabımızda, Kalite Kontrol Departmanı’mızın uyguladığı test sonuçlarına göre hazırlanan rapor baz alınıyor. Söz konusu üründe oluşan deformasyonun kullanım kaynaklı deformasyon olduğu tespit edilmiştir. Üretim kaynaklı bir hata tespit edilmemiştir. Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön