27 Mart 2013 #1709358

Altınyıldız Classics Ürün Kalitesi Düşük!

Altınyıldızdan İzmir Centone Mağazasından Damatlık satın aldım, Almaz olaydım. Satış Danışmanı aceleyle sattı, Bu kadar kötü Kalitesiz bir Damatlık olamaz normalde 600-700 TL olan Damatlık fiyatları, biz 200 TL ye alınca şaşırmıştım mağazada gömleği giymeme izin vermediler sadece pantolon ve ceketi giyebildim yakalarını beğenmedim terzilerine verip yaptıracaklarını söylediler.


Pantolon ve ceket yakasını yaptırdılar eve geldim giydim bu kadar kötü bir kıyafet olamaz, Mağazayı aradım ürünü iade edip paramı geri vermelerini söyledim, para iadesi olmaz dediler, başka bir ürünle değiştirebileceklerini söylediler, tabiki kabul etmedim, kalitesiz bir Damatlığı sattılar paramı geri istiyorum.

Kaan 195 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz ; Altınyıldız kumaşın adıdır ve Altınyıldız kumaşını günümüzde bir çok marka kullanmaktadır. Bunlardan biride bahsetmiş olduğunuz gibi Centone markasıdır. Bizim markamız Altınyıldız Classics'tir. Centone markası bize ait bir marka olmadığından tarafınıza yardımcı olamayacağımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön