13 Şubat 2013 #1629190

Altınyıldız Classics Ürün Kalitesi Düşük!

Ben size 1 defa makinede yıkanan takım elbisemin bu şekilde yıpranmayacağını anlatmaya çalışıyorum siz cevap olarak aynı şeyleri yazıyorsunuz. Bunu size ispatlayacağımı söylüyorum bu konuda cevabınızı bekliyorum. . . ben devlet memuruyum ve takım elbiseyi ilk defa giymiyorum.


Altınyıldızdan kalitesi daha düşük takımlarım yıpranmıyor da altınyıldızın takımımı yıpranıyor. Mağduriyetimin giderilmesini sonsuz sabırla bekliyorum ve mağduriyetim giderilene kadar da gerek mail olarak gerekse takımımı sizlere bıkmadan göndereceğim.

Volkan 77 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi14 Şubat 2013

    Sayın Volkan A. ; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Mağazalarımızda gerek satış, gerek satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Ürünlerimize , üretimimizin her aşamasında kalite kontrol testi uygulanıyor , bu sıkı kontroller sonucunda ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayetlerinize istinaden takımınız ile ilgili inceleme sonuçları tekrar gözden geçirilmiştir .Kalite kontrol birimimiz tarafından yapılan incelemelerde , üründeki deforme kuru temizleme dışında bir işlem gördüğünden kumaş ve dikiş mukavemeti düşmesi sonucu oluşmuştur. Kumaştan ya da üretimden kaynaklı herhangi bir üretim hatası tespit edilmemiştir. . Ürününüzün değişimi ile ilgili müşteri ilişkileri birimi olarak tarafınıza yardımcı olamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön