05 Eylül 2013

Altınyıldız Classics Ürün Hatası!

Mayıs 2013'te Altınyıldız Classics'ten iki adet t-shirt aldım. İki farklı kişi tarafından kullanıldı ve ikisinde de aynı yerde, aynı sorun oluştu. Ürünün iç kısmındaki elyaf tabaka toplanarak dış kısmındaki ipliği çektiriyor. Ürünleri götürdüm, değişim hakkı verildi. Sorun yok.


Sorun, aynı üründen sonra 4 tane daha aldım. Öncekilerde aynı yerde aynı sorun oluştuğundan bu ürünleri de değiştirip, yerine başka ürün almak istedim. Çünkü hediye olarak verilecek bu ürünlerde de aynı sorunun olması ihtimali istatistiki olarak çok yüksek. Etiketleri hala üstünde olan ve devamı hala satışta olan bu ürünleri değişim süresini 20 gün geçtiği için değiştirmiyorlar. Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım. Sonucunu paylaşacağım.

Esra 109 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Esra Y; Konuyla ilgili tarafınızla yapılan pek çok görüşmede tarafımızdan ürünlerin değişimi yönünde talepte bulundunuz. Ürünlerinizde kullanım kaynaklı sürtünme sonucu deforme olduğunu bunun yanı sıra satın aldığınız ve hiç kullanmadığınız ürünleri de hediye edeceğinizden değişime tabi tutmak istediniz. Fakat ürün değişim süresi 1 aydır ve tarafınızca bu süre içerisinde değişim yapmadığınız için yardımcı olamadığımızı ama memnuniyetiniz için kullanım kaynaklı deforme olan ürünlerinizde yardımcı olmak için elimizden geleceğimizi yapacağımızı belirttik ve Kalite Kontrol ile görüşme gerçekleştirerek üretim kaynaklı olmayan bu süreç için sizlerin talebinizi kırmayacak yönde karar alındı. Kullanılmayan, değişim süresini geçen ürünleriniz için maalesef işlem yapamıyoruz. Konuyla ilgili iade prosedürleri ışığında memnuniyetiniz için ekibimizce tüm çaba gösterilmiştir. Saygılarımızla. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön