05 Şubat 2014

Altınyıldız Classics Ürün Değişimi Yapmıyor.

Şikayetimde bana verilen cevapta pazartesi ürünü değiştirebileceğim söylenmişti. Ancak mağazaya gittiğimde değiştiremeyeceğim bilgisi verildi. Mağaza size bilgi verilmiş olması lazım diyor. Ben bana değişim bilgisi verildi diyorum. Onlar değiştiremezsiniz diyorlar. Firmanın kendi içerisindeki bu iletişim kopukluğu kurumsal bir firmaya hiç yakışmıyor. Ancak Altınyıldız markası alırken artık bir değil çok kere düşüneceğim ve etrafımdaki insanlara yaşadıklarımı anlatacağım.

Rıdvan 67 Okunma

Cevaplar

  • Rıdvan14 Nisan 2014

    Sayın İlgili; Ürünü hiç kullanmadığım Faturası yanımdaydı ancak etiketi yoktu. Bu durumda bile müşterinizi zor durumda bıraktınız. Sizden almış olduğum gömleği bir arkadaşıma hediye ettim ve sayenizde hediyeleşmiş oldum. Ben size buna vesile olduğunuz için teşekkür ederim. Marka değeriniz ve müşteri yaklaşımınızın uyuşmadığını düşünüyorum. Ürün satıla kadar güler yüz, sonrası ise farklı bir politika!!

  • Rıdvan28 Şubat 2014

    değişim yapacaklarını bu site üzerinden söylemelerine rağmen mağazaya gittiğimde değiştirmediler.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Rıdvan A; Firmamızda uygulaması bulunan Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu sebepten aktarmış olduğunuz sürece ilişkin bilgi alınmıştır. Değişim prosedürleri gereği kullanılmayan, etiketi üzerinde ve tadilatı olmayan ürünlerin değişimini 30 gün içerisinde faturanızla beraber mağazalarımızdan yapabilirsiniz. Fakat, ürününüzle ilgili değişim süresinin aşılmış olmasının yanı sıra etiketinin üzerinde olmadığı faturanızı ibraz edemediğiniz ve ürünü tekrardan reyona koyulamayacak şekilde teslim ettiğinizden yardımcı olamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön