27 Ekim 2016 #6796918

Altınyıldız Classics Takım Elbisedeki Parlamalar ve Dikiş Kısmından Yırtılma

6 ay önce aldığım takım elbisede parlamalar oluştu ve bel hizasında dikiş bölümünden dikişleri attı onarım veya değişim için mağazaya götürdüğümde benden kaynaklandığı söylendi müşteri hizmetleriyle yaptığım konuşmada benden kaynaklanmadığını belirtmeme rağmen benimle neredeyse hiç ilgilenmediler şikayet edeceğim sizi deyince de nereye isterseniz oraya edin dediler böyle saçma bir kuruluş görmedim hayatımda ben.

Yavuz 445 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz08 Kasım 2016

    Bizi En azından kale alsaydınız kurumsal bir firma olduğunuzu düşünürdük. Bu nasıl bir şeydir dalga geçer gibi

  • Yavuz28 Ekim 2016

    . Merhabalar. Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Yaptığınız ürünün arkasında durduğunuzu düşünüyorsanız, ben katılmıyorum takım elbiseden bahsediyorum haftada 2 gün giyiliyor bu ürün ve ayrıca call center çalışanlarınız aşırı derecede ilgisiz ve laubali kişiler. Ben derdimi anlatmaya çalıştıkca deyim yerindeyse benimle dalga geçmedikleri kaldı bir daha asla kesinlikle sizin firmanızı tercih etmeyeceğim' den emin olabilirsiniz.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sayın Yavuz Şimşek, Ürünümüzle ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntıyı üzüntüyle karşılıyoruz. Amacımız sizlere her zaman en iyi hizmeti sunabilmek. Bu doğrultuda şikayetinize verdiğimiz cevabımızda, Kalite Kontrol Departmanı’mızın uyguladığı test sonuçlarına göre hazırlanan rapor baz alınıyor. Söz konusu üründe oluşan deformasyonun kullanım koşullarına bağlı olarak gelişen deformasyon olduğu tespit edilmiştir. Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön