15 Şubat 2013

Altınyıldız Classics Takım Elbise Kumaşı Çürüdü!

Antalya Deepo mağanızdan 2 takım elbise aldım. Takımlardan birini hala kullanıyorum. Ama birinde çok az kullandığım halde kumaşının bazı yerlerinde kendiliğinden çürüme ve yırtılmalar oluştu (dikiş sökülmesi değil) Mağazanıza müracaat ettim ürünü ekteki formla teslim aldılar.


Fakat aradan iki aydan fazla bir süre geçti ürünüm değiştirilmedi. Kısa sürede gereği yapılmadığı takdirde "Ayıplı Mal Ve Hizmet" prosedürleri çerçevesinde tüketici hakem heyeti nezdinde şikayette bulunacağımı belirtmek isterim.

Burhanettin 243 Okunma

Cevaplar

  • Burhanettin15 Şubat 2013

    Dönüşünüz için teşekkürler. Ama Tüketici hakem heyetine başvuracağımı, "ayıplı mal ve hizmet" mevzuatı kapsamında hakkımı arayacağımı bilmenizi isterim. İyi çalışmalar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sayın Burhanettin ERGAT; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz ürününüzle yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz. Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Konu ile ilgili mağazamızdan açıklama talep ettik ve kendileri müşterimizi çok kez aradık ve ulaşamadık diye ifade ettiler. Ürününüz Kalite Kontrol Departmanımız tarafından incelenmiş ve etiket talimatına uyulmadığı tespit edildiğinden değişim işlemi gerçekleştirilmemiştir. Üretim hatası olmayan ürünleri sizin de takdir edeceğiniz gibi maalesef iade alamıyoruz. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileğiyle. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. . Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön