31 Temmuz 2014

Altınyıldız Classics Tadilat Sonrası İlgilenmiyor

Az önce Beymen-Altınyıldız Classics Bursa Anatolium Mağazasından çıktım. Dün aldığım 4 adet pantolonu tadilat sonrası teslim aldım. Bütün pantolonlar bir çantaya tıkıştırılmış beni bekliyordu. Parası alındı ya, kimin umrunda! İstanbul'a yetişmem gerektiğinden pantolonları terzi sonrası denemek şansım da olmadı.


Muhtemelen orada da sorun yaşayacağım ve tadilat sonrası ürün değişimi yapmadıklarını da söylediler. Ütü işlemleri ve yeni terzi işlemi için ekstra para vereceğim. Bir de takım elbise ceket düğmelerinin sağlam dikilmemiş olması durumu var. Ne o! İndirimli aldık. Bir de özel indirim tanımlıyorlar iyi müşterisiyim diye. Hiç de iyi müşterisi değilim artık.

Murat 277 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi06 Ağustos 2014

    Sayın Murat N. Firmamızda uygulaması bulunan Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Değişim/iade prosedürleri gereği kullanılmayan, etiketi üzerinde ve tadilatı olmayan ürünlerin değişimini/iadesini fatura tarihini takip eden 30 gün içerisinde fatura ve slip ile beraber mağazalarımızdan yapabilmektesiniz. Terzi müdahalesi kullanım statüsünde bir işlem olduğu için değişim iade taleplerinizin karşılanamayacağını üzülerek bildiririz. Söz konusu şikayette bahsi edilen terziden dönen ürünün poşet ile ilgili teslimi hakkında bildirdikleriniz ile ilgili gerekli birimler mağaza içi tutum davranış ve satış sonrası hizmetler adına gözetim ve düzenleme işlemlerinde bulunacaklardır. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön