22 Nisan 2013 #1757094

Altınyıldız Classics Sattığı Ürünü Değiştirmiyor!

4 ay önce Altınyıldız sivas şubesinden takım elbise+2 gömlek+2 kravat aldım. gömleği deneme olmadığı için satış elemanın tavsiyesi ile slimfit L aldım.Gömleklerden birini giydim büyük oldu. Sonrasında sivas dışına çıktım firmaya uğrayamadım. Dün faturamla beraber firmaya gidip kullanmadığım hatta paketini açmadığım gömleği değiştirmek istedim.


Fakat yetkili kişi konsünye ürün satıkları için üzerinden 4 ay geçen ürünü değiştiremeyeceklerini söyledi. Ürünün seri hala mağazada var seri sonu falan değil. yapması gereken tek şey sadece bendeki ürünü vitrine koymak bir küçüğünü bana vermek ama bunu yapmadı yardımcı olmadı. Bir de kusura bakmayın diyorlar. Kusura baktım malesef....

Selim 232 Okunma

Cevaplar

  • Selim22 Nisan 2013

    rüyanızda görürsünüz artık beni altınyıldız firması olarak. 300 - 500 lira fazla veririm müşteri odaklı bir firmadan alırım kıyafetlerimi..

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz ; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Değişim prosedürleri gereği ürünler kullanılmaması şartı ile 1 ay içerisinde değişimi gerçekleştirilebilir. Alışveriş tarihinin üzerinden 4 ay geçtiğinden herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön