17 Eylül 2013 #2017197

Altınyıldız Classics Personeli Ürün Değişiminde Yanlış Bilgi Verdi!

Haziran ayında İzmir Park Bornova Altınyıldız Classics firmasından 1 adet takım elbise ve 2 gömlek aldım. Gömleğin bir tanesinde uygun beden yoktu. Daha sonra geleceğini belirttiler. Tezgahtar arkadaşın yönlendirmesi ile küçük bedenini aldım ve istediğim zaman değiştirebileceğimi belirtti.


Geçen haftalarda değişim için gittiğimde 1 ayı geçtiği için değişim yapamayacaklarını belirttiler. Yeni bir işlem çıkmış. 1 ay geçince değişim olmuyormuş. Fişlere de eklenmiş. Fakat benim fişimde böyle bir ekleme yok. Ürünün ücretini öderken de belirtmediler. Şu an mağdurum. Telefonumu aldılar. Benimle iletişime geçeceklerini belirttiler. Fakat 2 haftadır arayan yok.

Poyraz 98 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın Poyraz D; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün değişimi ile ilgili prosedürümüz gereği 30 gün içerisinde kullanılmayan ürünlerin değişimini yapmaktayız. Fakat prosedürler gereği kullanılan, 1 ayı geçen, reyonda sergilenemeyecek ürünlerin değişimini yapmamaktayız. Ürün değişim/iade prosedürümüzde değişiklik söz konusu değildir. Sadece faturalarımız revize edilmiştir. Ürün değişim süresi olan 1 ayı geçtiğinizden sistem otomatik olarak kapalı olduğundan ve sistemsel prosedür personel inisiyatifinde olmadığından yardımcı olamamaktayız. Saygılarımızla. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön