04 Nisan 2013 #1724001

Altınyıldız Classics Pantolonun Rengi Soldu!

Bundan 1, 5 ay önce lacivert renk pantol aldım. Geçenlerde ürünü ters yüzden ve 30 derece de yıkandı. Diz kısımlarında renk solması oldu. Ürünü aldığım Kızılay AVM deki Altınyıldız Classics 'e götürdüm. Mağaza müdürüne durumu izah ettim. Kendisi sağolsun çok ilgilendi. Ürünü verin gönderelim dediler. Ürünü göndermişler, ama olumsuz cevap geldi.


Bana ürün yanlış yıkandığından, değişimin mümkün olmadığını söylüyorlar. Ben de aldığım aldığım mağazaya bırakarak, ayrıldım. Genellikle Kiğı'lıdan alışveriş yaparım. Altınyıldız Classics'a vermiş olduğum parayı helal etmiyorum.

Sebahattin 96 Okunma

Cevaplar

  • Sebahattin25 Temmuz 2013

    İsim yapmış bir firma,maalesef sattığı ürünlerin arkasında hiç bir zaman durmuyor.Bir kez alış veriş yaptım.Bana sürekli mesaj geliyor.Bakıyorum Altınyıldız Classics fırmasından geliyor,mesajın içeriğine bakmadan mesajlarını siliyorum.Teşekkürler

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi06 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz ; Markamıza göstermiş olduğunuz yakın ilgiye ve anlayışa çok teşekkür ederiz. Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Bu sebepten BR Mağazacılığa incelenmek üzere ulaşan 4R0113100106-58 barkot numaralı Altınyıldız Classics Marka Pantolonunuz incelemeye alınmıştır. Ürün % 100 pamuk karışımlı kumaştan üretilmiştir. Bu tarz ürünlerin kullanımın da ekstra hassasiyet gerekmektedir. Söz konusu üründe oluşan deformasyonlar hatalı temizleme işlemi kaynaklıdır. Ürün 30 derecede hassas yıkama yapılması ve sıkmadan kurutulması gereken bir üründür. Temizleme talimatlarına uyulmadığında şikayet konusu durum meydana gelmiştir. Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön