22 Nisan 2013 #1755621

Altınyıldız Classics Pantolon Eridi!

Altınyıldız takım elbisemin pantolonu uzun süre giyilmemesine rağmen alt ağ kısmında erime oldu. iade talebime karşı firma tarafından "oluşan deforme sürtünmeye bağlı ter asidi kaynaklı bölgesel deformasyondur. ürünün genelinde benzer problem görülmemiştir. sürtünmenin olduğu bölgelerde yıpranma oluşması dünya standartlarındadır.


Yün oranının yüksek olduğu ürünlerde ter asitine bağlı deformasyon oluşabilir" şeklinde bir savunma ile iade alınamayacağı belirtildi. %96sı yün olan daha önce aldığım bir altınyıldız takım elbisede böyle bir sorun olmamasına rağmen %70i yün olan bir takımda böyle bir sorun varsa ve bu sorun çözülmüyorsa altınyıldız firması müşteri nezdinde güvenini yitirmektedir.

Murat 103 Okunma

Cevaplar

  • Murat08 Temmuz 2013

    O tarihten beri mağazalarına dahi uğramıyorum. Müşterisinin güvenini yitiren bir firma o müşteriyi kaybetmiş demektir. Onlar zannediyorlar ki müşteri balık hafızalıdır, unutur. Hatalarını düzeltmedikçe unutmak yok. Altınyıldız markalı ürünleri protestoya devam...

  • Murat22 Nisan 2013

    Sayın yetkili, Markanıza daha önce ilgi gösteriyordum, ancak o ilgi bu kayıtsızlığınızdan sonra bitmiştir. Takım elbise sürekli giyilen bir kıyafet değildir. Siz kısaca bu elbiseleri giymeseniz yıpranmaz deseniz daha doğru olur. Bu arada kalite kontrol departmanınızdaki elemanları özenle seçmişsiniz, ne hikmetse hata bulamıyorlar. Ekstreye gelince önceki aldığım ürünü aynı ekstrede görmeniz elbette mümkün değildir. 27.03.2011 tarihinde alınmış ve hala kullanılmaktadır. İsterseniz fatura numarasını da yazabilirim. Bu kayıtsızlığınızdan dolayı beni ve pek çok saygın arkadaşımı tekrar müşteri olarak göremeyeceğinizi, sonraki alışverişlerin olmayacağını belirtmek isterim. Umarım markanızın arkasında durur, buraya yazan (ya da yazamayan) müşterilerinize karşı olan hatanızı düzeltirsiniz.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz ; Öncelikle markamıza göstermiş oluduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünlerle ilgili tüm incelemeler Kalite Kontrol Departmanımız tarafından özenle yapılmaktadır. Söz konusu üründe oluşan deforme sürtünmeye bağlı ter asidi kaynaklı bölgesel deformasyondur. Ürünün genelinde benzer problem görülmemiştir. Sürtünmenin yoğun olduğu bölgelerde yıpranma oluşması dünya standartlarındadır. Yün oranının yüksek olduğu ürünlerde ter asidine bağlı deformasyon oluşabilir. Ekstrenizde markamızdan satın almış olduğunuz farklı bir takım elbise görünmemektedir. Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmayan ürünlerle ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön