16 Şubat 2013

Altınyıldız Classics Müşteri Memnuniyeti Yok!

Antalya Özdilekpark'ta bulunan Altınyıldız Mağazasından dün 199,90 TL'lik bir takım elbise almış bulunmaktayım.Bugün aynı mağazaya babama yeni bir takım elbise almak üzere tekrar gittik. Beğendiğimiz ürünün tadilat için ölçüleri alındı. 2 takım elbise alana 2 gömlek hediyesi kampanyasından faydalanmak üzere bir gün önce alınmış ürünün bugün alınan ürünle kampanya dahilinde değerlendirilip değerlendirilemeyeceği soruma olumsuz yanıt aldım.


Bu dönüş üzerine babam ürünü almaktan vazgeçti.Bir gün önceki aldığım ürünü de iade etmeyi düşündüm ve bunu dile getirdim,buna da olumsuz yanıt aldım.Müşteriyi memnun etmenin çok zor olduğu bu piyasada memnuniyetsizlik yaratmak için çabanıza hayran kaldım.

Süleyman 128 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman20 Şubat 2013

    İlki sadece bir talep olup, kabul edilmedi. Buradaki cevap; sizin müşteri bağlılığı yaratmakla müşteriyi kaybetmek arasındaki seçiminiz. O konuda talebimde ısrarım olmadı herhangi bir hakkım olduğunu zaten iddia etmiyorum. Ancak aldığım ürünün iadesi konusunda kanun gereği 7 gün içerisindeki cayma hakkımı size hatırlatmak isterim. Kaldı ki şuan iade de düşünmüyorum, ben sadece firma olarak bir mağazanızda yaşadığım problemi paylaşmak istemiştim. Anladığım kadarıyla mağazadaki arkadaşlar firmanın müşteri politikası hakkında yeterince bilgi sahibi olmuşlar. Genel yaklaşım bu sanırım. Şikayete konu olan davranışların haklı gerekçelere dayandırılması konusundaki gösterdiğiniz çabalarınız için teşekkür eder bir müşteri olarak aynı çabayı çözüm odaklı yaklaşımlar için de sergilemenizi tavsiye ederim. Saygılarımla

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Süleyman Türk ; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetvar.com internet adresi üzerinden göndermiş olduğunuz şikayet konusu durum ile ilgili gerekli araştırmaların yapıldığını iletmek isteriz. Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz ,yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz. Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Şikayetinizle ilgili mağazamızla görüşülüp, sistemden gerekli araştırmalar yapılmıştır. Kampanyamızı uygulayabilmemiz için ürünlerin aynı ekstrede görünmesi gerekmektedir. Bu sebepten daha önce almış olduğunuz ürünle ilgili bir başka gün ki yapacağınız alışveriş birleştirilemez. Bunun yanı sıra ürününüz tadilat görmüş olduğundan maalesef değişim için sizlere yardımcı olamıyoruz. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön