29 Ocak 2014 #2264765

Altınyıldız Classics Müşteri Hizmetlerine Bağlanamadım

Dün akşam saatlerinde Altınyıldız Classics'in sitesine girip takım elbise fiyatlarına baktım. Bu ara bir almayı düşünüyordum. Üye olmak için bütün bilgilerimi yazdım daha sonra mailinize onay kodu gönderilmiştir, onaylayın dendi ancak hiçbir şey yok. Sorun bununla da bitmiyor. 2 kerede e postalarına mail attım ancak yine hiçbir cevap yok.


Hadi dedim belki sorun bendedir bir müşteri hizmetlerini arayım dedim oda ne! Ben müşteri hizmetlerini aradığımda başka bir şey karşıma çıkıyor. Ben Altınyıldız müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum diyorum peki aktarıyorum diyor bir yere aktarıyor. Ondan sonra zaten bir şey yok kimse açmadı telefonu. Ben böyle bir şey görmedim. Ürün satın alsa idim ne olacaktı.

Veysel 82 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Veysel B; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri Hizmetleri Departmanımız gün içerisinde tüm müşterilerimize dönüş sağlayarak hizmet vermektedir. Hatların yoğun olması sebebi ile sistemimiz ile bağlantı gerçekleştirilememiştir. Tarafınızdan özür dileriz. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön