20 Ocak 2014 #2245058

Altınyıldız Classics Mağazasında Etiket ve Sistem Fiyat Farkı Çıktı

Müşterisi olduğum İzmir Çiğli Kipa Altınyıldız Classics'e alternatiflere bakmaksızın gittim ve indirimli etiket fiyatı 323 TL olan 4R3014100023 TRIO/MARCO YELEKLİ SİYAH TAKIMI denedim.


Bu sırada satış personeli tarafından fiyata 1 adet KRAVAT+GÖMLEKin de dahil olduğu söylendi ve yaklaşık 2 saat sonunda kararımı verip ödemeye gittiğimde kampanyaya 'KRAVAT+GÖMLEK'in dahil olmadığını ve hatta sadece takımın 378 TL olduğunu, etiketlemede hata yaptıklarını belirttiler ve bunu telafi etmek yerine aradaki farkı benden talep ettiler. 13.06.2003/25137 sayılı Resmi Gazetedeki Etiket, Tarife ve Fiyat Listeleri Yönetmeliği, Bölüm 3, Madde 11'e göre bu durum kanuna aykırıdır ve Alo 175 ile hakkımı arayacağım.

Şükrü 135 Okunma

Cevaplar

  • Şükrü'nün Teşekkür Mesajı30 Mayıs

    Altınyıldız firmasına ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Şükrü K; Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Mağazalarımızda, tüm çalışanlarımızla müşterilerimize en iyi hizmetin sunulması öncelikli hedefimizdir. Konuyla ilgili mağaza personelimiz ile görüşme gerçekleştirilmiştir. Bu doğrultuda gerekli önlemleri alacağımızı ve gerekli uyarıların yapılacağını bilginize sunmak istiyoruz. Ürününüzü etiket fiyatında belirtilen tutardan alabilirsiniz. Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz yaşadığınız bu durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz. Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön