15 Nisan 2013 #1743014

Altınyıldız Classics Kullan At Penye!

Altınyıldız Classıcs ten aldığım penyeyi iki saatlik bir gece gezmesinde giydim, kol altlarında tüylenme oldu firmaya ürünü verdik, merkezlerinde incelenip bu tüylenmenin normal olduğunu belirtip, tüylenmeyi tıraş edip ürünü geri gönderdiler . Yani Altınyıldız dan aldığımız ürün tek kullanımlık , Kullan At Penye , olarak bize iade edildi.

Zafer 60 Okunma

Cevaplar

  • Zafer25 Nisan 2013

    Ürün sadece 2 saat giyildiği haliyle tarafınıza gönderildi,yıkanmadı 2 gün giyilmedi sadece 2 saat giyildi nasıl dersiniz bu tarz ürünlerde sürtünme sonucu olan tüylenmedir normal ve dünya standartlarındadır?2 gün-2 ay-2 yıl değil sadece 2 saat giyildi,siz bu ürünlerin üzerine kullanma talimatı koyun,kollarınızı yana doğru açık dolaşın diye.Alay eder gibi bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olmak dileğiyle diyorsunuz,sizden bir daha alışveriş etmeyeceğim tüm çevreme yaptırmayacağım.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi20 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz ; Tarafımıza ürünün arka kol altına doğru tüylenme şikayeti ile ulaşan 454813200004-3XL barkot numaralı Altınyıldız Classics Marka Penyeniz incelemeye alınmıştır. Ürün % 55 pamuk % 45 polyester karışımlı hassas kumaştan üretilmiştir. Söz konusu ürünün arka kol altında oluşan tüylenme sürtünme sonucu oluşan tüylenmedir. Bu tarz ürünlerde sürtünmeye maruz kalan bölgelerde ki tüylenmeler normal ve dünya standartlarındandır. Ürünün deforme olan kısımları fabrikamızca onarılmıştır. Kalite Kontrol Departmanı’mızın yaptığı incelemeler sonucu üretim veya kumaş kaynaklı bir hataya rastlanmadığından ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön