15 Şubat 2013

Altınyıldız Classics Kampanyaları Yanıltıyor!

14.02.2013 Antalya Özdilek Alışveriş merkezindeki Altınyıldız Classic Mağazasında kampanya fiyatı 199 TL olan takım elbiselere bakmak istedim. Çalışanlar bana yardımcı oldu. İki takım elbise beğendim. Üzerimde denedim. tadilat için ölçüleri alındı.


Kasaya ödeme yapmak üzereyken çalışanlar kusura bakmayın bu takım elbiseler 199TL olan kampanya ürünü değilmiş bu fiyata veremeyiz dediler. Eliboş mağazadan ayrıldım. Bir daha uğrayacağımı düşünmüyorum.

Bayram 235 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sayın Bayram KESKİN ; Öncelikle arkamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz ürününüzle yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz. Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Tercih ettiğiniz ürün yelekli takım elbise olduğundan 199TL fiyat etiketine sahip ürünlerin dışında kalmaktadır. Konuyla ilgili mağaza personelimiz sizlere kampanya ile ilgili daha net bilgi vermek adına irtibata geçecektir. Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkr ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön