19 Nisan 2013 #1750776

Altınyıldız Classics İp Atması Oldu!

17.02.13 de aldığım altınyıldız marka takım elbise pantolununda kumaş hatası ip atması düğümlenme oluştu. 31.03.13 de Elvankent Tercih mağazasına durumu ilettim üretici firmaya kontrol edileceğini ve 15 gün içerisinde dönüş yapacaklarını söylediler. 2 hafta sonra ürünün kullanıcı hatası olduğunu söyleyerek takımınızı alın dediler.


Ürünün kontrol edildiğine dair raporun verilmesini istedim. Ancak kendi antetli kağıdına yazdıkları bir yazı sundular. Bize telefon edilir bizde firma olarak bu yazıyı veririz dediler. Israrla raporu istedim fax ile isteyeceklerini söylediler. Aldığım ürün Altınyıldız bir marka garantili bir ürün aldığımı zannediyordum 15 senedir meğer öyle değilmiş.

Ali 49 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi20 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz ; Satın almış olduğunuz ürün ALTINYILDIZ MENSUCAT tarafından kumaştan üretin Tercih mağazasına ait üründür. Fakat şikayetinizi belirttiğiniz kurum ALTINYILDIZ CLASSİCS, bir hazır giyim markasıdır ve Elvankent Tercih mağazası olarak bir mağazamız mevcut değildir. Bunun yanı sıra markamıza ait ürünlerde tüm müşterilerimize kapalı zarf içinde inceleme raporu sunulmaktadır. Yaşamış olduğunuz duruma ilişkin ürünü satın almış olduğunuz mağazadan yardım alabiliriniz. Saygılarımızla. İyi Çalışmalar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön