03 Ocak 2017

Altınyıldız Classics İndirim İle İlgili Bilgi Verilmedi

22 Aralık'ta yaptığım alış verişte Digiturk'ün %15 indirimini hatırlatmadılar. Bu arada Digiturk üyesiyim. Ertesi gün yani 23 Aralık'ta aradım Digiturk üyeliğim olduğunu ama herhangi bir şeyin söylenmediğini ifade ettim. Bana dün yani 22 Aralık'ta bittiğini söylediler, bende o gün alışveriş yaptığımı söylediğimde bu seferde sabah saat 10' da bittiği içi söylemediklerini ödeme esnasında bunu da bildikler için hatırlatmadıklarını söylediler.


Başka bir şubelerinden Digiturk kampanyasının bitiş tarihine öğrendim o şube bana gelen mail de 23 Aralık'ta bittiğini söyledi. Digiturk genel merkezi aradım onlarda kampanyanın devam ettiğini aynı ekranı kullandıklarını ve ekranda kampanyanın devam ettiğini ifade etti.


Altınyıldız genel merkezini aradım, bana kampanyanın 23 Aralık'ta bittiğini söyledi. Durumu anlattım sadece çalışanın yanlış bilgilendirdiğini geriye dönük işlem yapılamayacağını söyledi.

Ömer 416 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi05 Ocak 2017

    Sayın ÖMER U., Aktarmış olduğunuz duruma istinaden müşteri temsilcisi tarafından detaylı açıklamalar tarafınıza iletilmiş. Bilgilerinize sunar, markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla. Altınyıldız Classics Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön