28 Mart 2013 #1712735

Altınyıldız Classics İlgisiz Personel!

İstanbul forum avm altınyıldız classic mağazasından 1 takım elbise aldım paça boyu ceketin kol boyu ve pantolonun beli için terziye yolladılar 2 gün sonra takımı teslim aldım ceketin kol boyu yapılmamış pantolonun beli daraltılmamış boyu da zaten 7 8 cm uzun ayrıca pantalonun fermuarıda bozulmuş.


Tekrar götürdüm ertesi gün alın dediler gittim ceketin kolu yapılmış 4 düğme olan kol 3 düğme yapılmış fermuar düzeltilmemiş paça yamuk yumuk yapılmış mağaza personeli ilgisiz ve sorumsuz bu takım böyle giyilmez özelliklede nişanda cumartesi nişanım var şimdi bi takım elbise daha alıcağım.

Kenan 102 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz ; Markamıza göstermiş olduğunuz yakın ilgiye ve anlayışa çok teşekkür ederiz. Ürününüzle ilgili yaşanan gelişmelere ilişkin mağazamızla görüşme gerçekleştirdik. Ürününüz tadilata gönderilmiş ve gereken işlemler yapılmıştır. Fermuar tadilatının atlanması sebebi ile sizlerden özür diliyoruz. Mağazamız konu ile ilgili sizlere destek verecektir. Bunun yanı sıra kol boyunda kısaltma işlemi gerçekleştirildiğinde yapılacak tadilatının ölçüsüne bağlı olarak düğme sayısı azalmaktadır. Bunu önlemek adına kolun çıkartılıp tekrardan dikimi gerçekleştirilmesi gerekmektedir ve özel işleme tabidir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön