07 Mayıs 2013 #1784705

Altınyıldız Classics İki Buçuk Aydır Kaşe Montumun İade Edilmeyişi!

Erzurum avm altınyıldız mağazasına yine oradan almış olduğum kaşe kabanımın üzerindeki parça tüy kopmaları nedeniyle başvurdum. oradaki yetkililer kaşemi alıp merkeze yolladılar. on beş gün sonra kaşe geri geldi ama mağazadaki yetkililer parça tüy kopması yerine tüylenme diye gönderdiklerini öğrendim..


Mağaza müdürü kaşeyi tekrar merkeze yollayalım bi yanlışlık oldu deyip kaşeyi tekrar benden aldı ve tam iki buçuk aydır kaşeden ve mağazadan haber yok. Bu sorumsuz anlayışı şikayet ediyorum...

Serkan 62 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz ; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Tarafımıza 2. Kez incelenmek üzere gönderdiğiniz kabanınıza ilişkin mağazamızca 3 kere bilgilendirme de bulunmak amacıyla telefon numaranızdan ulaşılmaya çalışılmıştır fakat 24/04/2013 tarihinde ulaşılamamıştır. 29/04/2013 tarihinde arandığınızda telefonunuz kapalı olduğundan ulaşılamamıştır. 08/05/2013 15.00’da tekrardan arandınız fakat telefonunuz yine kapalıydı. Mağazamız sizlere ulaşabilmesi aracılığı ile sizlerin yakın arkadaşınıza ulaşılmış ve bilgi aktarımı yapılması rica edilmiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön