15 Şubat 2013

Altınyıldız Classics İade Kabul Etmedi!

13. 02. 2013 Tarihinde Form İst. Bayrampaşa Altınyıldız Classic E Boxer 3 lü paket L beden 1 adet ürün satın aldım. Eve gelip incelediğimde ürünlerin etiketlerinin kesilmiş olduğunu ve L beden yazmasına rağmen çok küçük olduklarını sonuçta aldandığımı fark ettim. Bir gün sonra 14. 02. 2013 tarihinde aynı mağazaya iade işlemi için gittiğimde benden kredi kartı numaramı istediler işlemi daha sonra yapacaklarını söylediler.


Bende kendilerine kredi kartı numaramı isteyemeyeceklerini söyleyerek başka mağazalara sormak için ayrıldım. Boyner, Mark Spencer ve daha birçok mağaza iadeyi kartı makinaya takıp iade slipi veriyor. Ürününüzü iade etmek istiyorum.

Enver 110 Okunma

Cevaplar

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Enver Ş. ; Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz ,yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz. Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Mağazalarımızda muhasebe departmanımız olmadığından iade işlemlerinin yapılabilmesi, bankayla koordinasyon kurulabilmesi için bazı bilgilere ihtiyaç duymaktayız. Bununla ilgili mağazamızın talep etmiş olduğu kartınıza ilişkin bilgiler merkezimizce talep edilmektedir. Markamıza göstermiş olduğunuz yakın ilgiye çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön