25 Mart 2013 #1705702

Altınyıldız Classics Hiç Memnun Kalmadık!

Nurol Havacılık olarak Armada Altınyıldız Classics mağazasından elemanlarımız için 1800 TLlık alışveriş yaptık. Ürünler her seferinde söz verdikleri süreden 1-2 hafta gecikmiş olarak ve hatalı geldi. Ürünler 3 defa gelip gittikten sonra hala hatalı geldi. Artık telefon konuşmalarından ve getirip götürmekten yıldığımız için herkes kendi terzisine götürüp yaptırdı.


Bizimle ilgilenen Ç. Bey verdiği sözleri tutmadı, ürünleri en son hatalı olarak parasını ödedikten 2. 5 ay sonra alabildik ve aksaklıkların Armada mağazasının kapanma sürecini yaşadığından dolayı olduğunu açıkladı. Bu kişi şu anda Cepa mağazasında çalışıyor ve biz bir daha hiçbir Altınyıldız classics mağazasından alışveriş yapmayacağız.

Haşmet 211 Okunma

Cevaplar

 • Haşmet22 Ağustos 2013

  Boş laf yazmışlar. Bir daha Altınyıldız Classic den alışveriş yapmayacağım gibi çevremdeki herkese de markanızı kötüleyeceğim.

 • Haşmet10 Mayıs 2013

  Belirtmiş olduğum şikayetimle ilgili somut olarak ne yapıldı, onu bilmek istiyorum. Kuru kuruya birşey yapmadan özür dilemenin hiçbir faydası yok.

 • Haşmet16 Nisan 2013

  İyi günler dilerim, Armada Altınyıldız Classics mağazası kapanıyordu biz alışveriş yaptığımız sırada, orada çalışan ve her defasında bizi kandıran fakat ürünleri zamanında ve doğru bir biçimde teslim etmeyen eleman Çınar Bey öğrendiğim kadarıyla Ankara Cepa mağazına geçmiş. Şimdi de orayı batıracak herhalde. Ben size aldığımız ürünler de son durumu söyleyeyim, benim 3 adet gömleğim ısmarladığım boyun iki boy büyüğü olarak verildi, arkadaşımın iki pantolonunun paçası komik derecede kısa dikilmiş, diğer bir arkadaşımın siparişlerinin yarısı başka mamuller olarak teslim edildi. Ve bütün bunlar malları sipariş ettikten 1-2 ay sonra ancak yapıldı. Şu anda özür dilemeniz herhangi bir fayda sağlamıyor bana, bu kalitede personel çalıştırdığınız ve bu kişileri denetleyemediğiniz sürece Altınyıldız Classics in hiçbir mağazasına girmem bile. Ayrıca şu anda bana aldığım mamuller değerinde hediye çeki göndermiş olsanız bile o hediye çekinin gideceği yer, bana gönderilen 3 boy büyük gömleklerin gideceği yer ile aynı yer olacaktır, çöplük.

 • Altınyıldız Classics Temsilcisi26 Mart 2013

  Değerli Müşterimiz ; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz ,yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz. Mağazalarımızda gerek satış, gerekse satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Belirtmiş olduğunuz mağazamıza ilişkin durum üst yönetime bildirilmiştir. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön