26 Mart 2013 #1706615

Altınyıldız Classics Hiç Kullanmadığım 1 Haftalık Takım!

İzmir Çanakkale yolu üzerindeki mağazanızdan 179tl 2 adet takım elbise aldım. Pantolonlar büyük geldi ve mağazadakiler bizim terzimiz yapar dedi ve 14 gün (arada şahsi arabamla 4 kez gittim ve pantalon 3 kez tadilat gördü. ) bana tuhaf iki adet pantolon verip geri iade de alamıyoruz dendi. Bu konuda yetkili birinin benle bağlantıya geçmesini istiyorum. Ve eğer bu sorunda bir yardım alamazsam bir daha ne kendim nede çevremden birini bırakın alışverişi mağazanın önünden bile geçirmiyeceğim.

Fırat 188 Okunma

Cevaplar

  • Fırat'ın Teşekkür Mesajı31 Temmuz 2013

    Okuyanların dikkatine, Yukarıdaki yazışmaların sonunda en yakın hakem heyetine başvuruda bulundum ve sonucunda haklı görüldüm.Bunun üzerine ısrarla bizim hatamız değil dedikleri ayıplı malı geri aldılar ve para iadesi yaptılar.

  • Fırat09 Nisan 2013

    Ürünün 2 kalıp küçültülmesinin uygun olmadığı konusunda sizlerin müşteriyi elbiseyi satmadan önce söylemeniz gerektiğini düşünmekteyim.Size gelen müşterilerin önceden böyle bir bilgisi olmasını beklemenizde gayet yanlış bir tutum.Benim anladığım kadarıyla sizin esas amacınız müşteri memnuniyetinden çok maddi kazanç sağlamak.Bu noktadan sonrada kendim bizzat tüm hukiki yollara başvurumu yapacağım .Ayrıca bulabildiğim tüm internet siteleri ve forumlarda bu başımdan geçen olayı paylaşıp en azından vatandaşın benim gibi mağazanız tarafından mağdur edilmesinler.Bundan sonrada bırakın alışverişi bir daha mağazanızın önünden bile geçmeyi düşünmüyorum. Saygılarımla.

  • Altınyıldız Classics Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz ; Şikayetvar.com internet adresi üzerinden göndermiş olduğunuz şikayet konusu durum ile ilgili gerekli araştırmaların yapıldığını iletmek isteriz. Sizlerle yapmış olduğumuz görüşmelerde de belirttiğimiz üzere satın almış olduğunuz takım elbise 56 bedendir. Takım elbise pantolonunu 52 bedene uygun tadilatının yapılmasını talep etmişsiniz. Ürünün 2 kalıp küçültülmesi orijinalliğini bozmaktadır. Bu anlamda sizlere en iyi tadilatı sağlayacak terzimize yönlendirebilmekteyiz. Fakat tarafınız tadilatı kabul etmediğinden ürün ile ilgili herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön